KONTAKT

KONTAKT


BESTYRELSEN


Formand

Peter Adamsen

Tavervej 85

9270 Klarup

tlf.: 20 93 45 87

email: formand@nvmk.dk


Tur og festudvalget

Bent Gregersen

Elverhøj 5

9400 Nr. Sumdby

tlf.: 22 44 13 41

email: udvalg.tur@nvmk.dk

 


Kasserer (adresseændring, ind-/ udmelding)

Peter L. Jensen

Offerlunden 43

9230 Svenstrup J.

tlf.: 40 38 91 73

email: kasserer@nvmk.dk


 

Lokaleforvalter og ansvarshavende redaktør:

Palle B. Christensen

Wagnersvej 3

9200 Aalborg SV

tlf: 29 45 14 30

email: lokaler@nvmk.dk


Redaktion:

Karsten Kristensen

Gudomholmvej 21

9280 Storvorde

tlf.: 98 31 39 99

email: karsten@nvmk.dk


Sekretær

Simon Pedersen

Perikumvej 11

9440 Aabybro

tlf: 40 34 65 44

email: sekretaer@nvmk.dk

 

Nyhedsbreve

Nicolai Eising-Duun

Langelandsgade 32 ST-TH

9000 Aalborg

tlf: 40 34 65 44

email: nicolai@nvmk.dk

FIND NVMK!

Vores klublokaler finder du på

Forchhammersvej 5 i Aalborg!

TUR- OG FESTUDVALGET


Formand

Bent Gregersen

Tlf: 22 44 13 41

email: udvalg.tur@nvmk.dk


Rainer Mittelstädt

Tlf:

email: rainermittelstaedt@web.de

 

Per Mogensen

Tlf: 40 59 18 77

email: per@mogensen.mail.dk

 

Børge Jensen

tlf.: 98 66 30 76

 

Simon Pedersen

Perikumvej 11

9440 Aabybro

tlf: 40 34 65 44

email: simon@aabynet.dk


Jesper Rose Svarre

Tlf: 30 33 36 40

email: jespersvarre@yahoo.dk


Ansvarlig for bus

Peter Adamsen

Tavervej 85

9270 Klarup

tlf.: 20 93 45 87

email: bus@nvmk.dk



REDAKTIONSUDVALGET


Redaktør af HORNET

Palle B. Christensen

Tlf.: 29 45 14 30

email: redaktoer@nvmk.dk

 

Dan Vestergård

Tlf.: 98 37 34 94 - 22 90 15 99

email: dav@post.tele.dk

 

Jens Kranker

Tlf.: 25 35 79 70

email: lilianogjens@gmail.com




Nordjysk Vintage Motor Klub - Forchhammersvej 5 - 9000 Aalborg