KONTAKT

BESTYRELSEN


Formand

Peter Adamsen

Tlf.: 20 93 45 87

email: formand@nvmk.dk


Kasserer (adresseændring, ind-/ udmelding)

Hans Mølbjerg

Tlf.: 20 95 05 98 

email: kasserer@nvmk.dk

 

Lokaleforvalter

Palle B. Christensen

Tlf: 29 45 14 30

email: lokaler@nvmk.dk


Sekretær

Nicolaj Eising-Duun

Tlf: 40 80 91 10

email: sekretaer@nvmk.dk

og

Rasmus Thrysøe

Tlf: 29 72 33 99

email: Rasmus@nvmk.dk


Nyhedsbreve

Leif Røntved

Tlf.: 27 10 05 25

email: nyheder@nvmk.dk


TUR- OG FESTUDVALGET


Formand

Poul Erik Rask

Tlf: 30 30 56 42

email: udvalg.tur@nvmk.dk


Rainer Mittelstädt

Tlf: 60 78 74 32

email: rainermittelstaedt@web.de

 

Christian Ibsen

Tlf: 40 76 42 11

email: ibsen@nvmk.dk


Kim Dalsgaard

Tlf: 60 60 31 60

email: dalsgaard@nvmk.dk


Villy Dahl

Tlf: 40 18 85 75

email:


Per Jensen

Tlf: 93 60 56 27

email: dortheper33@gmail.com


Verner Johnsen

Tlf. 40276038

E-Mail: vejoh@post10.tele.dk



Ansvarlig for bus

Peter Adamsen

Tlf.: 20 93 45 87

email: bus@nvmk.dk

FIND NVMK!

Vores klublokaler finder du på

Forchhammersvej 5 i Aalborg!




REDAKTIONSUDVALGET


Redaktør af HORNET


Peter L & Margit Jensen

Tlf.: 40 38 91 73

email: redaktoer@nvmk.dk


Øvrige medlemmer i redaktionsudvalg:


Palle B. Christensen

Tlf.: 29 45 14 30

email: lokaler@nvmk.dk


Verner Johnsen

Tlf. 40276038

E-Mail: vejoh@post10.tele.dk


Karsten Kristensen

Tlf.: 98 31 39 99

email: karsten@nvmk.dk

 

Nicolaj Eising-Duun

Tlf: 40 80 91 10

email: nicolai@nvmk.dk





HJEMMESIDE


Webmaster

Leif Røntved

Tlf.: 27 10 05 25

email: roentved@nvmk.dk

KONTAKT